KONST / Litografier / Färglitografi 11709078
nr 1170 9078
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 82/150, motivet: 50x70
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:55:04
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
19 mar